Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy

6. RST Półmaraton Świdnicki – konkurs na najgłośniejsze i najciekawsze kibicowanie Brawo my….

Społeczność Szkoły Podstawowej nr2 im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy wzięła udział w konkursie kibicowania. Drużyna kibiców składała się z uczniów klas 4 – 8 i ich rodzin.

Zaopatrzeni w
biało – czerwone pompony , chorągiewki z logo szkoły,  trąbki, kołatki, bęben, szaliki z barwami biało – czerwonymi,  transparenty z hasłami sportowymi i nt. zdrowego stylu życia dopingowaliśmy głośno

i z entuzjazmem wszystkim uczestnikom półmaratonu. Motywem przewodnim podczas tegorocznego półmaratonu było promowanie zdrowego, aktywnego stylu życia, wolnego od alkoholu i innych środków psychoaktywnych, jako alternatywa spędzania czasu wolnego.

Skip to content