Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy

Drużyna SP 2 wykonała EKO-ZADANIA na 6!

Działania były bardzo różnorodne, najczęściej uczniowie sadzili rośliny, porządkowali podwórka, lasy i segregowali śmieci. Jesteśmy z Was bardzo dumni i mamy nadzieję, że taka świadomość ekologiczna zaprocentuje w przyszłości. Dziękujemy również Rodzicom, którzy wspierali i angażowali się w akcje. Eko Uczniowie; kl.4a Kacper Grzegorzewski, Grzegorz Mikołajczak, Lena Płoczyniak, Stanisław Kruk, Błażej Szostak i Sławomir Turliński, kl. 4b Franek Łaszcz, Kacper Staniszewski, kl. 5a Wiktoria Przerwa, Olaf Płoczyniak, Amelia Hawryszczyszyn, kl.6a Ksawery Karpisz, Oliwia Greś- Maruszewska, Krystian Marchewka, Ignacy Przybył, Szymon Mikus, kl. 6b Wiktoria Hałdys, Nadia Rogaczewska, Szymon Marszałek, Aleks Jamróz, Kacper Wilk, kl. 7a Lena Gączkowska, Karol Gączkowski, Marcin Kowalski, Magdalena Błasiak, Magdalena Szachniewicz, Karolina Pietrzak, Elena Moss, Hanna Napieracz, Weronika Pisula. Dokumentacja fotograficzna poniżej, filmiki na szkolnym fb.