Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy

Konkurs wiedzy o Konstytucji 3 Maja

27 kwietnia w naszej Szkole odbył się konkurs wiedzy o Konstytucji 3 Maja. Udział wzięło 7 klas w dwuosobowych zespołach. Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana a uczestnicy wykazali się bardzo dobrą znajomością tematu.  W  finale zmierzyły się klasy 8a 6 a i 4 b –  zwycięzcami konkursu  zostali uczniowie klasy 8 a Szymon Mikus i Natalia Piskor. Pani Fyrektor wręczyła nagrody dla zwycięzców oraz uczestników finału. Serdecznie dziękuję za pomoc w zorganizowaniu  konkursu i nagrody pani dyr. Adrianie Krzyżaniak, pani Alinie Kowalskiej za przygotowanie i wystrój sali, członkom komisji jury pani Renacie Grabowskiej, Ani Natanek orax pani dyrektor Adrianie Krzyżaniaka a takż  panu Arkowi Walerowiczowi za przygotowanie pięknych  biało-czerwonych chorągiewek do głosowania. Dariusz Suszek

Skip to content