Pasowanie na Zerówkowicza

W dniu 26.10.2021r. odbyła się długo oczekiwana uroczystość Pasowania na Zerówkowicza.
W uroczystości wzięli udział Rodzice 6-latków oraz Pan Dyrektor.

Pasowanie rozpoczęło powitanie gości, po którym nastąpiła część artystyczna. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, pokazując, jak wiele już potrafią. Były więc piosenki, inscenizacja pt.: „Choć niewiele mamy lat…” oraz taniec. Po części artystycznej nastąpiło przyrzeczenie, w którym dzieci obiecały uśmiechać się już od progu, poznawać ciekawy świat, a przede wszystkim pomagać sobie i starać się, aby każdy dzień być niezwykły.

Po takim ślubowaniu Panu Dyrektorowi pozostało już tylko pasować grupę 6-latków na Zerówkowiczów. Na pamiątkę tak doniosłego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom i upominek.

Na zakończenie dzieci odśpiewały i zatańczyły swoją ulubiona piosenkę z repertuaru „Dyscypliny bez nakazów” Agnieszki Chartanowicz „Siła na wszystko”.

Było dużo radości.

Zerówkowiczom życzymy jak największej ciekawości świata!