Warning: Parameter 2 to title_like_posts_where() expected to be a reference, value given in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy

Rajd Rowerowy „Świdnica na rowery” 2022 za nami.

Dziękujemy całej społeczności SP2 za tak liczne udział w akcji „Rowerowa stolica Polski”. W rywalizacji szkół podstawowych ponownie zdobyliśmy I miejsce (w przeliczeniu na liczbę uczniów):
1. Szkoła Podstawowa nr 2
2. Szkoła Podstawowa nr 6
3. Szkoła Podstawowa nr 4
BRAWO dla wszystkich. Dziękujemy!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function get_field() in /wp-content/themes/multimedia/functions.php:407 Stack trace: #0 /wp-content/themes/multimedia/single.php(14): render_galery() #1 /wp-includes/template-loader.php(106): include('/wp-content/the...') #2 /wp-blog-header.php(19): require_once('/wp-includes/te...') #3 /index.php(17): require('/wp-blog-header...') #4 {main} thrown in /wp-content/themes/multimedia/functions.php on line 407