Warning: Parameter 2 to title_like_posts_where() expected to be a reference, value given in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy

Światowy Dzień Jabłka

Jabłko królowało w przestrzeni szkoły.Było smacznie i kolorowo. Same zdrowe smakołyki: soki, kompoty, ciasta, ciasteczka, rogaliki i oczywiście delicje- czyli jabłka pieczone. Każdy znalazł coś dla siebie. Uczta smaków. Jabłko było tez tematem przewodnim na lekcjach. Uczniowie ilustrowali wiersze, wykonywali notatki graficzne,  wkomponowywali jabłko w swoje historie i opowieści.
Ta coroczna akcja nie tylko jest zdrowa i smaczna, ale też jakże twórcza!!!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function get_field() in /wp-content/themes/multimedia/functions.php:407 Stack trace: #0 /wp-content/themes/multimedia/single.php(14): render_galery() #1 /wp-includes/template-loader.php(106): include('/wp-content/the...') #2 /wp-blog-header.php(19): require_once('/wp-includes/te...') #3 /index.php(17): require('/wp-blog-header...') #4 {main} thrown in /wp-content/themes/multimedia/functions.php on line 407