Warning: Parameter 2 to title_like_posts_where() expected to be a reference, value given in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy

7 RST Półmaraton Świdnicki

Serdecznie zapraszamy Wszystkie rodziny z dziećmi na super sobotnią imprezę sportową na Stadionie Miejskim im. Janusza Kusocińskiego – 7 RST Półmaraton Świdnicki dnia 4.11.2023r. godz. 12.00 – 14.00,  gdzie uczestnicy przebiegną 21, 0975 km.

    Szkoła już od czasów gimnazjalnych brała udział i teraz będąc szkołą podstawową, nadal cyklicznie od 6 lat uczestniczymy w kibicowaniu RST Półmaratonu Świdnickiego.

Jest to konkurs na najlepsze kibicowanie podczas całego półmaratonu, dlatego tak ważny jest Wasz udział. Od trzech lat nie spadliśmy z podium mamy nadzieję, że i tak będzie w tym roku dlatego, My jako szkoła i Wy rodzice zdobyliśmy w przeciągu 4 lat 2miejsce i 3 miejsce, niestety 1 miejsce jeszcze nieosiągnięte, ale możemy to osiągnąć już podczas tegorocznego 7 RST Półmaratonu Świdnickiego,  dzięki Wam!!!

Ta nagroda w formie bonu przeznaczana jest na sprzęt sportowy dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Zapraszamy.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function get_field() in /wp-content/themes/multimedia/functions.php:407 Stack trace: #0 /wp-content/themes/multimedia/single.php(14): render_galery() #1 /wp-includes/template-loader.php(106): include('/wp-content/the...') #2 /wp-blog-header.php(19): require_once('/wp-includes/te...') #3 /index.php(17): require('/wp-blog-header...') #4 {main} thrown in /wp-content/themes/multimedia/functions.php on line 407