FESTYN JESIENNY 2019!

Nikomu nie przeszkadzał deszcz i wiatr, ponieważ bawiliśmy się świetnie.Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zaangażowanie Nauczycieli i Rodziców, którzy wspólnie z uczniami przygotowali wiele atrakcji: warsztaty układania bukietów, robienia różnych jesiennych cudeniek, dzieciaki uczyły się robić wyplatane breloczki, a dla naszych seniorów powstały wspaniałe korale i bransoletki. Każdy mógł sobie zrobić jesienny makijaż i pamiątkowe zdjęcie, chętni poznawali tajniki pierwszej pomocy, a odważni sprawdzali ciśnienie i mierzyli poziom cukru. Zaprzyjaźniony pszczelarz pokazywał jak powstaje miód. Na parterze każdy mógł zaśpiewać lub nauczyć się tańczyć (nie tylko belgijkę), w sali gimnastycznej było na sportowo , a chłopcy rozegrali z dziewczynami pierwszy mecz w piłkę nożną zakończony wspaniałym sportowym wynikiem.Do tego akcje charytatywne, czyli pomagaliśmy innym. Było też pachnąco i apetycznie: zdrowe soki, galaretki, ciasta, placki ziemniaczane, pieczone ziemniaki i kiełbaska i przepyszne pierogi.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM za bardzo pracowity dzień, przepraszam, że nie wymieniam wszystkich – RODZICE – UCZNIOWIE -NAUCZYCIELE – PRACOWNICY – ZAPRZYJAŹNIENI HARCERZE – DZIADKOWIE – JESTEŚCIE WSPANIAŁĄ DRUŻYNĄ SP2 – kłaniam się Wam wszystkim, a wspomnę tylko dwie osoby – organizatorki tego wydarzenia panie Izę (szkolną pedagog) i Małgosię (nauczycielkę biologii i fizyki) .