Życzliwi 2018

Uczniowie naszej szkoły w dniu 21 listopada  kolejny raz spotkali się, aby wspólnie obchodzić Światowy Dzień Życzliwości. Tradycją naszej szkoły (już po raz drugi w szkole podstawowej, a po raz siedemnasty w klasach gimnazjalnych)  jest coroczny Koncert dla Życzliwych. Klasowi Życzliwi oraz członkowie samorządów klasowych i samorządu szkolnego radośnie przeżywali wspólne świętowanie. Życzliwi, którzy  zostali wybrani przez swoich rówieśników ( w każdej klasie uczennica i uczeń) zostali obdarowani  dyplomami i upominkami przez dyrektor Alicję Matysik i organizatora- pedagoga Izabelę Jarmołowicz- Strubel. Dla Życzliwych, klasy 2a i 2b  przygotowały montaż słowno- muzyczny, starsze koleżanki i koledzy zaśpiewali i wyrecytowali wiersze, grając przy tym na ukulele, gitarze i keyboardzie.  To już kolejny  Światowy Dzień Życzliwości w naszej szkole, poprzez który promujemy i rozwijamy wśród  uczniów ideę bezinteresownej pomocy, dobrego słowa, ciepłego uśmiechu i spojrzenia, przychylności, jednym słowem ŻYCZLIWOŚCI.

Izabela Jarmołowicz- Strubel