Zaproszenie do wzięcia udziału w XXII Międzynarodowym Konkursie Modeli Redukcyjnych „Świdnica – Junior 2018”

Serdecznie zapraszamy na XXII Międzynarodowy Konkurs Modeli Redukcyjnych  “Świdnica – Junior 2018”, który odbędzie się 17-18.03 2018 r., w Szkole  Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy, ul. Ofiar  Oświęcimskich 30. Celem konkursu i wystawy jest popularyzacja  modelarstwa redukcyjnego plastikowego i kartonowego oraz zainteresowań  technicznych wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych, propagowanie  współpracy transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska.

Konkurs odbywa się w ramach mikroprojektu Świdnicki Gryf – Trutnowski  smok. Projekt Trutnowski Smok i Świdnicki Gryf realizuje Miasto Świdnica  przy współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury i Miastem Trutnow przy  współpracy ze Stowarzyszeniem „Stowarzyszeniem „Trutnov – městoDRAKA”.  W załączniku przesyłam plakat, regulamin oraz kartę zgłoszenia.

Adam Brożbar
MDK