LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy,

Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.

Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich,

Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski.”

fragment piosenki Czerwonych Gitar, autor słów Krzysztof Dzikowski

Aby nikomu nie zabrakło ciepła Świąt Bożego Narodzenia zatroszczyli się wolontariusze z naszej szkoły z opiekunką panią Adrianą Krzyżaniak. Przygotowania do imprezy, na której ziściły się marzenia wielu maluchów trwały dużo wcześniej. Dzieci z placówek pomocy społecznej oraz inni potrzebujący obejrzeli najpierw jasełka przygotowane przez panią Alicję Kotowską oraz Agnieszkę Suszek-Kot. Występ uświetniły zespoły wokalne: starszy i młodszy, które pod batutą pana Arkadiusza Oleksego zaśpiewały kolędy. Oprócz prywatnych sponsorów, którzy przygotowali prezenty gościliśmy wolontariuszy z banku Santander. W tym roku do rąk dzieci trafiło 56 paczek wręczonych im 19 grudnia 2018 przez naszego nieocenionego szkolnego Mikołaja pana Leszka Kościołka. W przygotowanie imprezy włączyły się pani dyrektor Alicja Matysik, pani pedagog Izabela Jarmołowicz-Strubel oraz Magdalena Klimkiewicz.
Dziękujemy za włączenie się w akcję i zapraszamy za rok!