Finały strefy wałbrzyskiej w trójboju lekkoatletycznym dla uczniów klas I i II edukacji wczesnoszkolnej

Dnia 7.06.2019r. na Stadionie Miejskim im. Janusza Kusocińskiego w Świdnicy odbyły się finały strefy wałbrzyskiej w trójboju lekkoatletycznym dla uczniów klas I i II edukacji wczesnoszkolnej. Każdy z reprezentantów musiał wykonać: bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową.

W ogólnej klasyfikacji zajęliśmy II miejsce w kategorii klas I i IV miejsce w kategorii klas II.

Skład reprezentacji: Białoskórka Pola, Bugaj Filip, Gładysz Miłosz, Grochowski Wojtek, Gruszczyński Szymon, Kościołek Franek, Maj Oliwia, Michalak Patryk, Michalska Ola, Nadaczny Maksymilian, Łubik Nadia, Maumenko Angelika, Niciarz Olga, Płoczyniak Lena, Rozin Michał, Szabunia Natalia, Szostak Błażej, Trościanko Ewa, Walkowiak Alicja, Gulanowski Antoni.