Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy

Maj 2018 – Finał strefy wałbrzyskiej w Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych

Dnia 18.05.2018r. na stadionie przy Szkole Podstawowej nr1 w Świdnicy odbył się finał strefy wałbrzyskiej w Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych.

Rywalizowali ze sobą uczniowie z powiatu wałbrzyskiego, kłodzkiego i świdnickiego. Naszą szkołę reprezentowało 17 uczniów w 8 konkurencjach.

 

Wyniki rywalizacji w finale strefy wałbrzyskiej:

bieg na 100m:       Łój Anita 2d  16,25sek.                     XIV miejsce

Michalski Marcin 2c  14,75sek.         XIX miejsce

bieg na 300m:       Iwanicka Natalia 2a  54,80sek.          X miejsce

bieg na 1000m:    Madziała Michał 3d  2,53.05min.    V miejsce            

bieg na 2000m:     Kuliński Oliwier 3b  8,18.61min.      X miejsce

pchnięcie kulą:     Plecety Wiktoria 3d  6,98m               XIII miejsce

Worobiec Daniel 2c  9,48m               VIII miejsce

rzut oszczepem:   Makowski Łukasz 3b  26,50m         II miejsce

                            Ścigała Szymon 3d  20,00m              VII miejsce

Gmerek Norbert 2c  19,70m              VIII miejsce

skok w dal:     Jasiecka Lena 7a  4,27m                  IV miejsce

Tokarz Mateusz 3d  4,86m                VII miejsce

sztafeta 4x100m: chłopcy:                                           II miejsce

                            Madziała Michał 3d, Makowski Łukasz 3b,

                            Worobiec Daniel 2c, Tokarz Mateusz 3d

                            dziewczęta:                                       VII miejsce

Wąsowska Zosia 2c, Kruczek Julia 2c,

Łój Anita 2d, Jasiecka Lena 7a

Sztafeta szwedzka:(100m, 200m, 300m, 400m) dziewczęta        VII miejsce:

Pawlak Zuzka 2c, Iwanicka Natalia 2a,

Chmielarska Natalia 7a, Jamróz Kasia 3d

 

Wyniki rywalizacji na etapie powiatowym (miejsca I – III):

Jasiecka Lena 7a – skok w dal                     I miejsce

Madziała Michał 3d – bieg na 1000m         II miejsce

Makowski Łukasz 3b – rzut oszczepem       II miejsce

Worobiec Daniel 2c – pchnięcie kulą           III miejsce

Tokarz Mateusz 3d – skok w dal                 III miejsce

Sztafeta męska 4x100m                              II miejsce

 

Do finału dolnośląskiego zakwalifikowali się:

Madziała Michał 3d, Makowski Łukasz 3b, Jasiecka Lena 7a,

sztafeta męska 4x100m