Rekrutacja

Rekrutacja do świdnickich miejskich przedszkoli, oddziałów przedszkolnych, w tym „zerowych” oraz klas I w szkołach podstawowych na rok szkolny 2024/2025 rozpocznie się 26 lutego br.

Dlaczego my

Naszym celem jest nie tylko przekazywanie wiedzy, ale również kształtowanie wartości takich jak szacunek, odpowiedzialność, tolerancja oraz umiejętność współpracy z innymi

Adres: ul. Ofiar Oświęcimskich 30, 58-105 Świdnica

Telefon: 74 856 62 40

Email: kontakt@sp2.swidnica.pl

Godziny otwarcia: pn-pt 8.00-15.30

Informacje

Wnioski będzie można wypełnić korzystając ze strony: 

https://rekrutacje-swidnica.pzo.edu.pl 

Rodzic/prawny opiekun po wejściu na adres strony systemu rekrutacji wybiera odpowiedni poziom rekrutacji. 

* Rekrutacja do szkół podstawowych (dot. rekrutacji do klas I szkół podstawowych).

Przed wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o zapoznanie się z Regulaminami rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i do szkół podstawowych prowadzonych przez miasto Świdnicę na rok szkolny 2024/2025. 

MISJA

Nasza Misja

Nasza misja to zapewnienie wysokiej jakości edukacji, która inspiruje i rozwija naszych uczniów na wielu płaszczyznach. Dążymy do stworzenia przyjaznego i bezpiecznego środowiska, które umożliwia wszechstronny rozwój intelektualny, społeczny i emocjonalny każdego ucznia. Poprzez nowoczesne metody nauczania, wsparcie ze strony wykwalifikowanych nauczycieli oraz bogatą ofertę zajęć dodatkowych, staramy się wyposażyć naszych uczniów w niezbędne umiejętności i wartości, które pozwolą im odnieść sukcesy w życiu i stać się odpowiedzialnymi obywatelami. Jesteśmy szkołą, która otwiera drzwi do wiedzy, kreatywności i samorealizacji, przywiązując wagę do indywidualnych potrzeb i potencjału każdego ucznia.

SŁOWO

Od Dyrektora

Nasza szkoła kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego ucznia, stawiając na rozwój ich potencjału intelektualnego, społecznego i emocjonalnego.

Jesteśmy otwarci na innowacje i nowoczesne metody nauczania, dbając o to, aby nasza oferta edukacyjna była zawsze aktualna i atrakcyjna dla naszych uczniów.

– Mariusz Maruszak

Harmonogram

Ważne  daty

 26

luty

Rozpoczęcie składania wniosku o przyjęcie wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

do 8 marca

11

Marzec

Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do szkoły podstawowej i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

14

Marzec

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.

15

Marzec

Potwierdzenie przez rodzica/opiekuna prawnego kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.

do 20 marca

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

22

Marzec

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.

25

Marzec

Złożenie wniosku o przyjęcie wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

do 04 kwietnia
O szkole

Szkoła oferuje kształcenie na poziomie podstawowym, w klasach 1-8. W jej murach działają liczne koła zainteresowań. Szkoła współpracuje z wieloma instytucjami, w tym z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Miejskim Muzeum w Świdnicy oraz Miejskim Domem Kultury.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków to nowoczesna placówka oświatowa, która oferuje swoim uczniom wysokiej jakości kształcenie i wychowanie.

Nauka
Sport
Zabawa
Współpraca
Wolontariat
i

Blog

Aktualności

Protokół  rekrutacji uczniów

Protokół  rekrutacji uczniów w przedsięwzięciu „Łamanie barier – siła języków i technologii cyfrowych” w ramach programu Fundusze Europejskie dla  Rozwoju Społecznego 2021- 2027 “Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i kadry edukacji szkolnej” numer umowy:...

Students

Zajęć dodatkowych

oddziały

lat istnienia

Kontakt

Adres: ul. Ofiar Oświęcimskich 30, 58-105 Świdnica

Telefon:  74 640 62 40

Email: kontakt@sp2.swidnica.pl

Godziny : 8.00-15.30

Skip to content