W SP2 z okazji kolejnego uczestnictwa, odbyło sie wiele aktywności.
Warsztaty, akcje wolontariatu, zajęcia w parku oraz wyjścia klas.



































W SP2 z okazji kolejnego uczestnictwa, odbyło sie wiele aktywności.
Warsztaty, akcje wolontariatu, zajęcia w parku oraz wyjścia klas.


































