„Czuję, że latam” – autorski utwór Przemka Wieczorka w stylu rap rozpalił zebranych

na sali gimnastycznej uczniów klas 5-8 naszej szkoły.

Dnia 19 kwietnia 2024r. odbyło się wyjątkowe spotkanie z naszym gościem panem Przemysławem Wieczorkiem.

Mogliśmy usłyszeć niezwykłą historię chłopaka z rozbitej rodziny, który na skutek uzależnienia od narkotyków stracił w wypadku kolejowym obie ręce.

Jednak niezwykły hart ducha oraz jak sam mówił, wiara w Boga sprawiły, że to właśnie po wypadku zaczął żyć szczęśliwym życiem. Skończył studia, pedagogiczne, założył rodzinę oraz zdobył mistrzostwo świata i Europy w taekwondo.

Dziś pomaga młodym ludziom odnaleźć sens życia i zachęca do realizacji swoich najbardziej nieprawdopodobnych marzeń, tak jak sam to robi. „Diabeł zabrał mi ręce ale Bóg dał mi skrzydła” – i mogliśmy to zobaczyć w jego postawie, słowach i ogromnej radości do życia.

To prawdziwy sportowiec bez barier. Piątkowe spotkanie na długo pozostanie

w naszych sercach. Panie Przemku dziękujemy 🙂.