XXIX Dolnośląski Konkurs Recytatorski PEGAZIK

XXIX Dolnośląski Konkurs Recytatorski PEGAZIK

XXIX Dolnośląski Konkurs Recytatorski PEGAZIK – eliminacje miejskie W czwartek 12 marca w świdnickim Klubie Bolko odbyły się międzyszkolne eliminacje Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”. Naszą szkołę reprezentowali: Magdalena Fuja z kl. 4a, Maya z kl....