Sukces naszych tenisistów stołowych

Sukces naszych tenisistów stołowych

We wtorek 18 listopada odbył się Międzszkolny Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców klas piątych i szóstych. Nasze uczennice z klasy 6b Sonia Grajoszek, Hania Dyrcz i Olimpia Spychaj zdobyły w w/w turnieju 1 miejsce i awansowały do Dolnośląskiego Półfinału...
Wyniki Konkursu na kibicowanie w 10 RST Półmaratonie Świdnickim

RST Półmaraton Świdnicki

8 listopada nasze szkolne „MAJECZKI Z BAJECZKI” kolejny raz, obstawiły strefę kibicowania (nr 12) na RST Półmaraton Świdnicki W tym roku było nas rekordowo dużo – uczniów, nauczycieli i rodziców! A propos rodziców – dziękujemy za wielkie...