21 maja klasy drugie uczestniczyły w wycieczce Szlakiem Ginących Zawodów
w Kudowie – Zdrój. To miejsce, w którym zatrzymał się czas.
Uczniowie mogli tu zobaczyć pokaz garncarstwa i wykonać własnoręcznie miseczki z gliny,
odwiedzili dom chleba, chatkę ze sprzętem dawnego użytku z poprzedniej epoki i kuźnię,
w której odbył się pokaz kowalstwa. Dzieci miały też okazję spacerować po zwierzyńcu.
Pełni wrażeń ,z umorusanymi buziami w maśle i smalcu udaliśmy się w drogę powrotną
doceniając nowoczesność w naszych domach.

















































