27 maja uczniowie kl. 4c pojechali na wycieczkę
do Wioski Indiańskiej nad Bobrem w Janiszowie.
Tam świetnie się bawili w czasie warsztatów prowadzonych przez indianistów,
którzy opowiedzieli o życiu Indian, ich tipi oraz przeprowadzili takie konkurencje, jak:
równoważnia czejeńska, strzelanie z łuku, rzuty towahawkiem do tarczy.
Każdy uczestnik wykonał sobie naszyjnik indianski oraz posilił się
kiełbasą i popcornem z ogniska.









