27 maja uczniowie kl. 4c pojechali na wycieczkę

do Wioski Indiańskiej nad Bobrem w Janiszowie.

Tam świetnie się bawili w czasie warsztatów prowadzonych przez indianistów,

którzy opowiedzieli o życiu Indian, ich tipi oraz przeprowadzili takie konkurencje, jak:

równoważnia czejeńska, strzelanie z łuku, rzuty towahawkiem do tarczy.

Każdy uczestnik wykonał sobie naszyjnik indianski oraz posilił się

kiełbasą i popcornem z ogniska.