Wielki sukces uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków Świdnicy w piłce siatkowej plażowej chłopców kl. 7 – 8.

Nasi Mistrzowie rozgrywek międzyszkolnych w tej dyscyplinie dn.11.06.2026r. rozegrali Finał Strefy Wałbrzyskiej. Wygrali 2:0 z SP8 Świdnica i SP2 Świebodzice, niestety na przewagi 15:17 i 15:17 przegrali z SP Wałbrzych, dzięki małym punktom zajęliśmy

I miejsce i awansowaliśmy do Finału Dolnego Śląska, który odbędzie się w Strzelinie dn.16.06.2026r.

Skład reprezentacji:

Kościołek Franciszek 8b- kpt zespołu

Bugaj Filip 8a

Odachowski Hubert 7a

Wielkie gratulacje 👏👏👏💪💪💪