W ostatnich dniach odbyły się zawody w trójboju lekkoatletycznym, w którym reprezentanci naszej szkoły zaprezentowali się znakomicie.
Z dumą informujemy, że drużyna klas czwartych wywalczyła I miejsce, natomiast drużyna klas drugich zajęła II miejsce w swoich kategoriach wiekowych.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz dziękujemy za wysiłek i walkę do samego końca.
Reprezentacja klas czwartych (I miejsce):
– Budny Zola
– Kulczycka Alicja
– Morawska Blanka
– Podrzycka Martyna
– Siergiej Lena
– Niksa Emilia
– Basta Antoni
– Drabik Franciszek
– Gierula Max
– Konopski Franciszek
– Piecyk Aleksander
Reprezentacja klas drugich (II miejsce):
– Bach Nadia
– Budny Nadia
– Kalińska Nela
– Kukla Sara
– Ożga Milena
– Bylica Filip
– Dobosz Michał
– Gierula Alex
– Markiewicz Marcel
– Savchenko Tymur
