W ostatnich dniach odbyły się zawody w trójboju lekkoatletycznym, w którym reprezentanci naszej szkoły zaprezentowali się znakomicie.

Z dumą informujemy, że drużyna klas czwartych wywalczyła I miejsce, natomiast drużyna klas drugich zajęła II miejsce w swoich kategoriach wiekowych.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz dziękujemy za wysiłek i walkę do samego końca.

Reprezentacja klas czwartych (I miejsce):

– Budny Zola

– Kulczycka Alicja

– Morawska Blanka

– Podrzycka Martyna

– Siergiej Lena

– Niksa Emilia

– Basta Antoni

– Drabik Franciszek

– Gierula Max

– Konopski Franciszek

– Piecyk Aleksander

Reprezentacja klas drugich (II miejsce):

– Bach Nadia

– Budny Nadia

– Kalińska Nela

– Kukla Sara

– Ożga Milena

– Bylica Filip

– Dobosz Michał

– Gierula Alex

– Markiewicz Marcel

– Savchenko Tymur